Εκπαιδευτική ημερίδα, 19-6-2012
Υποβλήθηκε από panagiota στις Παρ, 15/06/2012 - 23:55.
![](http://mail.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/afisa2_0.jpg)
Το Δημοτικό Σχολείο Αμφίκλειας διοργανώνει εκπαιδευτική ημερίδα, υπό την επίβλεψη της Σχολικής Συμβούλου της 5ης εκπαιδευτικής περιφέρειας Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Φθιώτιδας, κ. Ζωής Κρόκου, με θέμα: «ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΚΑΙ ΤΩΝ Τ.Π.Ε ΣΤΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ», η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 19 Ιουνίου 2012 και ώρα 08:15 π.μ., στο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Αμφίκλειας. Στην ημερίδα θα συμμετέχουν οι εκπαιδευτικοί της Λοκρίδας που δήλωσαν συμμετοχή.
![](http://mail.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/mathima_me_diadrastiko_640x480_0.jpg)